6 מהפכים לחדרי הילדים אחרי שעזבו את הקן - עיצוב - TAMARMOR

12/05/2019

6 מהפכים לחדרי הילדים אחרי שעזבו את הקן

כהורה אתה יודע שיום יבוא ויגיע הרגע בו הילדים יהיו גדולים ויעזבו (בחיי רק אתמול הם היו תינוקות). אני אישית עוד לא שמה (האהאהאהאה) אבל רק המחשבה על זה מכניסה אותי לסטרס… עד שאני נזכרת שיהיה לי חדר פנוי שמיד יהפוך לחדר הצ'יל שתמיד רציתי. אז הורים יקרים, זה לא הזמן לשקוע זה בעצם הזמן קצת להשקיע – 6 מהפכים לחדרים שנשארו ריקים בדרך אליכם!

ספרייה מהסרטים

אם אתם לא בעניין של ספרייה מהסרטים אז ספריה לסרטים, או כל מה שאתם נהנים ממנו ויעשה לכם טוב לראות מסודר ומוצג לראווה. הכיף הוא שלגמרי אפשר לנצל רהיטים שהיו בחדר הילדים עד היום, כמו מגירות, מדפים או יחידות אחסון, אך שימו לב – כדאי להפטר מרהיטים שנראים לנו ילדותיים, צבועים בצבעים עזים או קטנים מאוד במימדים שלהם. כשמדובר בספרייה רצוי ליצור רצף של אחסון דומה שיתן את התחושה היוקרתית שיש לספרייה. דאגו לסדר את הספרים (או התכולה שבחרתם) לפי גודל, צבע ואפילו נושא, העיניים שלכם יודו לי והחדר? הוא יהפוך מחדר נטוש לספרייה שיקית!

חדר אורחים

מסתבר שלא הרבה אחרי שהילדים עוזבים, הם מתחתנים וחוזרים עם שניים שלושה ילדים משלהם (הלם! אני יודעת!) אז עזבו ששידרגתי אתכם מהורים לסבים ברגע אחד – אנחנו יודעים אצל מי ישנים כשבאים לבקר בחג! הפכו את החדר העזוב לחדר אורחים מפנק (שאפילו תגנבו בו שנ"צ איכותי מפעם לפעם). לא חייב שתהיה מיטה שתתפוס את החדר, תשקיעו בספה זוגית שנפתחת למיטה ותאבזרו בשולחן קטן, שידה ומקומות אחסון לבגדים וחפצים. עם חדר כזה בין אם תרצו או לא אתם הראשונים ברשימה לביקורים OVER NIGHT מעכשיו. מתי צ'ק אין?

משרד

כבר דיברתי על טרנד העבודה מהבית לא מעט (תוכלו להזכר בפוסט על פינת העבודה הביתית כאן!) ואכן הוא מתפשט כאש בשדה קוצים. אמנם לא כולנו עובדים מהבית אבל משרד ביתי הוא שימושי לרבים מאיתנו. בין אם אנחנו רוצים רגע שקט כשמשלמים חשבונות או קצת השראה בחיפוש החופשה הבאה שלנו, תמיד נמצא שימוש בחדר שמוקדש כולו לעבודה באווירה שקטה שמותאמת אלינו. נסו למרכז שולחן כתיבה במרכז החדר עם אחסון כרקע, כך תיצרו מראה דרמטי, מקצועי ותשבו בתחושה שיש לכם המון ספייס מסביבכם ליצירה, מחשבה ואפילו קצת עבודה.

חדר צ'ילאוט

כי אלוהים יודע שכל אחד צריך כזה!!! אז מה זה בעצם? אם אתם שואלים אותי – ישיבה נמוכה, מערכת מוזיקה טובה, אומנות שאני אוהבת ונרות נרות נרות. תוכלו לקחת הפסקה לעצמכם, לשבת עם חברה לשיחה טובה או אפילו לאמץ ריטואל דייט נייט עם החצי השני. כך או כך במקום חדר ריק ללא תכלית תוכלו ליצור לעצמכם חדר שימושי ויפהפה!

חדר אומנות

אני מודה, אני ומכחולים מעולם לא היינו חברים טובים אבל אני מכירה בזה שיש להם זכות קיום בעולם. רבים מוצאים רוגע ונחמה ביצירה מכל סוג שהיא – פיסול, תפירה או ציור, אז למה שלא יהיה לכם חדר ייעודי בדיוק בשביל זה? מגיע לכם! תשתמשו בפינת העבודה הישנה של הילדים ותתאימו אותה לצרכים שלכם – תקנו אחסון שמתאים לכלים שאתם משתמשים בהם, תאורה טובה בשביל לא להוציא את העיניים תקיפו עצמכם בהשראה ויופי וזהו, עכשיו רק נותר ליצור – את זה אני משאירה לכם!

שאני אזכיר שאחד מהטרנדים הלוהטים לשנת 2019 על פי פינטרסט היו אומנות טקסטיל? הו, אפילו יש כבר קריירה שניה באופק!

חדר ארונות

כי מי מאיתנו לא חלמה על אחד כזה מתחילת כל הזמנים? חדר ארונות הוא מזמן לא חדר שדורש מאמץ מיוחד או נגרייה פרטית. יש פתרונות זולים ועדכניים ליצירה של חדר ארונות נוח, שימושי וסטייל ברמות. כמו המערכת הזו באיקאה, שניתן להוסיף ולגרוע מחלקיה בהתאם לצרכים שלנו בתליה, קיפול או במגירות סגורות. חשבו על הכל – תכשיטים, תיקים, צעיפים ובגדים. מה אתם תולים ומה מקפלים? מה צריך אורך מלא של תליה ומה רק חצי? השקיעו בשלב התכנון בשביל להנות מהחדר, שאם אתם שואלים אותי… הפך להיות הכי חשוב בבית!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

shopshop

olive colored dreamy dress from shopbop great for summer nights
שמלת החלומות מישהי? YES PLEASE!
ASOS DESIGN Fresh sliders for summer pool and beach
טרנד הקש
cute pink and white tie die t-shirt from asos
לא מהעולם הזה!
brown leopard tortoise shell sunglasses from shopbop
כי אי אפשר בלי קצת מנומר!
wicker clutch from asos cool and chic
תיק קיצי לדייט חמים? וואלה!
pink leopard swimwear from shopbop bandeau top and high waisted bottom
ROAR!

בא לכם גם דיבור צפוף? אחד על אחד?

פעם ב... אצלכם במייל

נרשמת בהצלחה!

You have Successfully Subscribed!